XIII Ogólnopolskie Forum Asset & Property & Facility Managment

Data artykułu: 27 marca 2018 r.

XIII Ogólnopolskie Forum Asset & Property & Facility Managment

Minął już tydzień od Forum Asset & Property & Facility Managment organizowanego przez powermeetings.eu w Warsaw Spire w Warszawie. Forum to było dedykowane profesjonalistom rynku zarządzania nieruchomościami komercyjnymi i już po raz 13 zagościło na rynku polskim. W wydarzeniu brało udział ponad 150 specjalistów, a same forum było podzielone na 3 panele.

Pierwszy panel skupiał się wokół Rynku dostawców usług. Poruszał głównie tematy wielkości rynku zamawiającego i rynku dostawców, zakres usług i ich podział oraz wymagania względem dostawców i zmiana oczekiwań.

Na kolejnym panelu był poruszany temat rynku według najemców i wynajmujących i kwestie sukcesu najemców jako sukcesu dewelopera, wymagań względem właścicieli nieruchomości i wymagań względem firm obsługujących nieruchomości oraz well-being i komfort pracy, a wpływu właściciela i dostawcy usług. Poruszane były również kwestie oczekiwań i priorytetów najemców. Podczas burzliwej dyskusji wśród wybitnych panelistów mogliśmy również usłyszeć Partnera Advicero – Sławomira Patejuk, który starał się przybliżyć kwestie związane z umową najmu, czynszem i opłatami w świetle obowiązującego ustawodawstwa.

Podczas trzeciego panelu poruszona została kwestia rynku według właścicieli nieruchomości. Struktura właścicielska, zakres usług in house, a zakres usług outsourcingowych, wymagania względem dostawców usług FM, PM, AM, czy utrzymanie wartości i atrakcyjności nieruchomości to tylko niektóre z poruszanych szerzej tematów. Nie zabrakło również szczegółowej analizy kosztów, czy nowych wyzwań dla właścicieli, asset managerów w zamieniających się warunkach technologicznych (np. e-commerce), rynkowych (np. biura co-workingowe) i prawnych (np. ograniczenie handlu w niedzielę).

Forum Asset & Property & Facility Management zakończyło się koktajlem podczas którego uczestnicy już w mniej oficjalnej atmosferze mogli wymienić się doświadczeniami oraz spostrzeżeniami zaobserwowanymi na forum.

Jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie  i mamy nadzieję, że w przyszłym roku również będziemy mogli zagościć po stronie panelistów. 

 

Relacje z wydarzenia można również obejrzeć na: https://powermeetings.eu/konferencja/ogolnopolskie-forum-asset-property-facility-management/

Zobacz podobne

Spokojnych świąt!

30.03.2018 r.

Z okazji Wielkanocy życzymy Wam wesołych świąt, chwili spokoju od codziennego pędu i jak najwięcej czasu spędzonego z bliskimi 🐇 We wish you Happy Easter with your loved ones and a moment of peace from everyday rush 🐇 Zu Ostern wünschen wir Ihnen ein frohes Fest, eine Zeit der Ruhe von den alltäglichen Sachen und […]

Wesołych Świąt

18.12.2018 r.

Drodzy Klienci i Przyjaciele, Dziękujemy za zaufanie oraz dotychczasową współpracę. Mamy nadzieję, że Nowy Rok przyniesie szczęście, dużo zdrowia i spokoju w życiu prywatnym oraz sukcesy zawodowe, które przerosną Państwa oczekiwania. W tym roku wszyscy nasi pracownicy oraz ich rodziny samodzielnie wykonali kartki świąteczne, dzięki czemu całość tegorocznego funduszu przeznaczonego na kartki została przekazana wybranym […]

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do korzystania z Newslettera. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest ADVICERO TAX SP. Z O.O.; e-mail: office@advicero.eu. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.