XIII Ogólnopolskie Forum Asset & Property & Facility Managment

Data artykułu: 27 marca 2018 r.

XIII Ogólnopolskie Forum Asset & Property & Facility Managment

Minął już tydzień od Forum Asset & Property & Facility Managment organizowanego przez powermeetings.eu w Warsaw Spire w Warszawie. Forum to było dedykowane profesjonalistom rynku zarządzania nieruchomościami komercyjnymi i już po raz 13 zagościło na rynku polskim. W wydarzeniu brało udział ponad 150 specjalistów, a same forum było podzielone na 3 panele.

Pierwszy panel skupiał się wokół Rynku dostawców usług. Poruszał głównie tematy wielkości rynku zamawiającego i rynku dostawców, zakres usług i ich podział oraz wymagania względem dostawców i zmiana oczekiwań.

Na kolejnym panelu był poruszany temat rynku według najemców i wynajmujących i kwestie sukcesu najemców jako sukcesu dewelopera, wymagań względem właścicieli nieruchomości i wymagań względem firm obsługujących nieruchomości oraz well-being i komfort pracy, a wpływu właściciela i dostawcy usług. Poruszane były również kwestie oczekiwań i priorytetów najemców. Podczas burzliwej dyskusji wśród wybitnych panelistów mogliśmy również usłyszeć Partnera Advicero – Sławomira Patejuk, który starał się przybliżyć kwestie związane z umową najmu, czynszem i opłatami w świetle obowiązującego ustawodawstwa.

Podczas trzeciego panelu poruszona została kwestia rynku według właścicieli nieruchomości. Struktura właścicielska, zakres usług in house, a zakres usług outsourcingowych, wymagania względem dostawców usług FM, PM, AM, czy utrzymanie wartości i atrakcyjności nieruchomości to tylko niektóre z poruszanych szerzej tematów. Nie zabrakło również szczegółowej analizy kosztów, czy nowych wyzwań dla właścicieli, asset managerów w zamieniających się warunkach technologicznych (np. e-commerce), rynkowych (np. biura co-workingowe) i prawnych (np. ograniczenie handlu w niedzielę).

Forum Asset & Property & Facility Management zakończyło się koktajlem podczas którego uczestnicy już w mniej oficjalnej atmosferze mogli wymienić się doświadczeniami oraz spostrzeżeniami zaobserwowanymi na forum.

Jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie  i mamy nadzieję, że w przyszłym roku również będziemy mogli zagościć po stronie panelistów. 

 

Relacje z wydarzenia można również obejrzeć na: https://powermeetings.eu/konferencja/ogolnopolskie-forum-asset-property-facility-management/

Zobacz podobne

12/12/2017 Zaproszenie na śniadanie podatkowe

05.12.2017 r.

Zaproszenie na śniadanie podatkowe, które odbędzie się w biurze Advicero Tax w Warszawie (ul. Moniuszki 1A). Śniadanie podatkowe odbędzie się: w dniu 12 grudnia 2017r. (wtorek) w godzinach 9:30 – 12:30. Podczas spotkania nasi eksperci w nieformalnej atmosferze przybliżą Państwu najistotniejsze elementy zmian w polskim systemie podatkowym, które zapowiadane są na 2018 rok. Tematyka spotkania obejmie w szczególności: Planowane zmiany w podatkach […]

Advicero wyróżnione w rankingu Rzeczpospolitej!

27.06.2018 r.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Advicero zajęło 4 miejsce w Rankingu firm doradztwa podatkowego prowadzonym przez gazetę Rzeczpospolita w kategorii "Przyrost/spadek przychodów 2017/2016, w procentach" oraz 11 miejsce w kategorii "Przyrost/spadek przychodów 2017/2016 w mln zł". Ogromne gratulacje składamy również dla Joanny Skibickiej - Manager w naszym zespole podatkowym za wyróżnienie w kategorii "Wschodząca gwiazda doradztwa podatkowego". Asiu, […]

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do korzystania z Newslettera. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest ADVICERO TAX SP. Z O.O.; e-mail: office@advicero.eu. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.