Wesołych Świąt

Data artykułu: 18 grudnia 2018 r.

Wesołych Świąt

Drodzy Klienci i Przyjaciele,

Dziękujemy za zaufanie oraz dotychczasową współpracę. Mamy nadzieję, że Nowy Rok przyniesie szczęście, dużo zdrowia i spokoju w życiu prywatnym oraz sukcesy zawodowe, które przerosną Państwa oczekiwania.

W tym roku wszyscy nasi pracownicy oraz ich rodziny samodzielnie wykonali kartki świąteczne, dzięki czemu całość tegorocznego funduszu przeznaczonego na kartki została przekazana wybranym przez pracowników fundacjom charytatywnym.  Cieszymy się, że możemy wspomóc takie podmioty jak Instytut Matki i Dziecka, Fundacja pomocy dzieciom z chorobą nowotworową, Fundacja Avalon, Fundacja dzieciom - zdążyć z pomocą, Schronisko „na Paluchu”, Stowarzyszenie mali bracia Ubogich, TRISO- Opolskie Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Dzieci z Trisomią, czy Stowarzyszenie Komitet Pomocy dla Zwierząt Organizacja Pożytku Publicznego.

Wesołych Świąt i dobrego Nowego Roku 2019!

Zobacz podobne

Śniadanie podatkowe – Czy jesteś gotowy na nadchodzące zmiany dotyczące Twojego biznesu?

30.07.2018 r.

Serdecznie zapraszamy na kolejne śniadanie podatkowe pt.: Czy jesteś gotowy na nadchodzące zmiany dotyczące Twojego biznesu? które odbędzie się w biurze Advicero Tax w Warszawie (ul. Moniuszki 1A, 9p.) w terminie: 9 sierpnia 2018 r. w godzinach:  9:30 – 11:30 Podczas spotkania nasi eksperci przedstawią poniższe tematy: Metoda podzielonej płatności – zasady stosowania i pierwsze pojawiające się komplikacje […]

E-commerce | Grudzień 2018

12.12.2018 r.

Opodatkowanie VAT bonów – od 1 stycznia 2019 r. Mini-One Stop Shop MOSS – zmiany od dnia 1 stycznia 2019 r. Zapowiedź zmian przepisów dotyczących sprzedaży towarów na odległość (handel elektroniczny) Sprzedaż kryptowalut – ujednolicone zasady opodatkowania CIT   Opodatkowanie VAT bonów – zmiany od 1 stycznia 2019 r. Od 1 stycznia 2019 r. będą […]

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do korzystania z Newslettera. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest ADVICERO TAX SP. Z O.O.; e-mail: office@advicero.eu. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.