Team Away Days 2018 – Sardynia

Data artykułu: 11 września 2018 r.

Team Away Days 2018 – Sardynia

Coroczne Team Away Days odbyło się 5-8 września br., gdzie całą firmą udaliśmy się na wyjazd integracyjny w myśl jednej z głównych zasad "Enduring relationships" jakimi kieruje się nasza globalna sieć Nexia International.

Tym razem mieliśmy okazję regenerować siły na pięknej Sardynii. Sardynia słynie z doskonałych plaż i lazurowej wody. Zachwycić tu mogą również urokliwe uliczki, czy widok lecących wieczorem flamingów.

W Advicero Nexia najważniejsi są dla nas ludzie, dlatego oprócz świadczenia usług na najwyższym poziomie staramy się zapewnić naszym pracownikom siłę do dalszego działania.

Dziękujemy również Nexia Audirevi za przemiłe towarzystwo i możliwość zacieśniania więzi pomiędzy firmami członkowskimi Nexia International.

Nie zabrakło pięknych widoków, słonecznych plaż, mnóstwa zwiedzania oraz przygody na statku.

Nie możemy się już doczekać kolejnej integracji!

 

Krótki film z wyprawy można znaleźć --> tutaj <--

Zobacz podobne

Polskie organy podatkowe będą uprawnione do blokowania rachunków bankowych podatników – wprowadzenie tzw. STIR w Polsce

24.04.2018 r.

Od stycznia 2018 roku w Polsce wprowadzono tzw. STIR - System Teleinformatyczny Izby Rozliczeniowej. System jest zbiorem algorytmów wprowadzonych w celu analizy danych przekazywanych obowiązkowo przez instytucje finansowe (w tym banki) do polskich organów podatkowych. Celem wdrożenia tego systemu jest identyfikacja podatników unikających opodatkowania, a co za tym idzie zmniejszenie luki w podatku VAT poprzez […]

Śniadanie Podatkowe – Bezpieczny zarząd, bezpieczna spółka

08.08.2018 r.

Serdecznie zapraszamy na kolejne śniadanie podatkowe pt.: Bezpieczny zarząd, bezpieczna spółka które odbędzie się w biurze Advicero Tax w Warszawie (ul. Moniuszki 1A, 9p.) w terminie: 28 sierpnia 2018 r. w godzinach:  9:30 – 11:30 Podczas spotkania nasi eksperci przedstawią poniższe tematy: Odpowiedzialność członków zarządu w świetle przepisów karnych skarbowych i Ordynacji podatkowej. Bezpieczeństwo spółki w rozliczeniu VAT-owskim. […]

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do korzystania z Newslettera. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest ADVICERO TAX SP. Z O.O.; e-mail: office@advicero.eu. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.