Śniadanie podatkowe: Jak najnowsze zmiany podatkowe wpłyną na Twoją płynność finansową?

Data artykułu: 15 listopada 2018 r.

Śniadanie podatkowe: Jak najnowsze zmiany podatkowe wpłyną na Twoją płynność finansową?

Serdecznie zapraszamy na kolejne śniadanie podatkowe pt.:

Jak najnowsze zmiany podatkowe wpłyną na Twoją płynność finansową?

Praktyczne aspekty rozliczeń

które odbędzie się w biurze Advicero Tax w Warszawie (ul. Moniuszki 1A, 9p.)

w terminie: 27 listopada 2018 r. w godzinach:  9:15 – 11:00

Podczas spotkania nasi eksperci przedstawią poniższe tematy:

  • Efektywna stawka opodatkowania – skutki najnowszych zmian podatkowych i możliwości jej obniżenia
  • Najważniejsze zmiany w podatkach dochodowych od 1 stycznia 2019 r.
  • Planowana rewolucja w stawkach VAT

Śniadanie zostanie przeprowadzone w języku polskim. Udział jest bezpłatny.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o potwierdzenie udziału poprzez wysłanie maila na adres sdmytruk@advicero.eu z dopiskiem "Imię, Nazwisko, Nazwa firmy, 27.11".

Zapraszamy Państwa również serdecznie do zapisu na nasze śniadanie organizowane 4 grudnia br. pt.: Nieruchomości w podatkach-podatki w nieruchomościach, zapisy prosimy wysyłać na adres sdmytruk@advicero.eu z dopiskiem "Imię, Nazwisko, Nazwa firmy, 4.12".

 

Zobacz podobne

Advicero Tax Nexia | REAL ESTATE NEWS | Listopad 2018

08.11.2018 r.

Śniadanie podatkowe 2019: Nieruchomości w podatkach-podatki w nieruchomościach VAT od przekazania majątku likwidacyjnego Będzie zwrot VAT z tytułu zakupu biurowca Zmiana w minimalnym podatkiem dochodowym od nieruchomości komercyjnych Zbycie nieruchomości komercyjnych – konsultacje w sprawie opodatkowania Kluczowe zmiany w podatkach dochodowych od 2019 r. Stawki podatku od nieruchomości 2019   1. Śniadanie podatkowe 2019: Nieruchomości […]

Spokojnych świąt!

30.03.2018 r.

Z okazji Wielkanocy życzymy Wam wesołych świąt, chwili spokoju od codziennego pędu i jak najwięcej czasu spędzonego z bliskimi 🐇 We wish you Happy Easter with your loved ones and a moment of peace from everyday rush 🐇 Zu Ostern wünschen wir Ihnen ein frohes Fest, eine Zeit der Ruhe von den alltäglichen Sachen und […]

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do korzystania z Newslettera. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest ADVICERO TAX SP. Z O.O.; e-mail: office@advicero.eu. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.