REIT konferencja i raport, 09/2017

Data artykułu: 12 października 2017 r.

REIT konferencja i raport, 09/2017

Advicero, niezależna spółka świadcząca od wielu lat wysokiej jakości usługi doradztwa podatkowego oraz księgowe dla podmiotów działających w sektorze nieruchomości, handlu detalicznego/ecommerce oraz energetyki odnawialnej została Sponsorem III edycji konferencji REIT/SRWN w praktyce.

Katarzyna Klimkiewicz-Deplano, Partner w Advicero Tax wystąpi podczas Konferencji

Katarzyna jest Partnerem w Advicero Tax. Jest licencjonowanym doradcą podatkowym od 2003 r., doświadczenie zawodowe zdobywa od 2000 r. W ciągu swojej kariery zawodowej współpracowała z międzynarodowymi firmami konsultingowymi, m.in. tzw. Wielkiej Czwórki.

Zbliżająca się konferencja jest kolejną, ważną inicjatywą, związaną z propagowaniem tematu funduszy SRWN w gronie najważniejszych przedstawicieli komercyjnego oraz mieszkaniowego rynku nieruchomości. Mając na uwadze zaawansowanie prac prowadzonych nad Ustawą o Spółkach Rynku Wynajmu Nieruchomości przez Ministerstwo Rozwoju, wydarzenie to może przyczynić się w sposób znaczący do rozwoju idei SRWN oraz zrozumienia jej mechanizmów i założeń.

Ze względu na istotne znaczenie dla polskiego rynku nieruchomości tworzonego właśnie prawa postanowiliśmy zaangażować się w organizację spotkania oraz wypowiedzieć w kwestii międzynarodowych doświadczeń i kompetencji w zakresie struktur REIT obowiązujących w innych krajach Europy.

Wystąpienie Klimkiewicz-Deplano będzie obejmowało następujące punkty:

  • Opodatkowanie REIT w innych krajach - porównanie do polskiego modelu
  • Czy zachęty podatkowe wpłynęły na popularność REITów w innych jurysdykcjach?
  • Z jakich doświadczeń innych krajów w zakresie modelu podatkowego REITów mógłby skorzystać polski ustawodawc

Wraz z organizatorami konferencji, Stowarzyszeniem REIT oraz powermeetings.eu zapraszamy do udziału w konferencji REIT/SRWN w praktyce - 19 września 2017 w Hotelu Radisson Blu w Warszawie.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie: https://powermeetings.eu/konferencja/srwn-reit/w-praktyce/

 

Zobacz podobne

Advicero wyróżnione w rankingu Rzeczpospolitej!

27.06.2018 r.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Advicero zajęło 4 miejsce w Rankingu firm doradztwa podatkowego prowadzonym przez gazetę Rzeczpospolita w kategorii "Przyrost/spadek przychodów 2017/2016, w procentach" oraz 11 miejsce w kategorii "Przyrost/spadek przychodów 2017/2016 w mln zł". Ogromne gratulacje składamy również dla Joanny Skibickiej - Manager w naszym zespole podatkowym za wyróżnienie w kategorii "Wschodząca gwiazda doradztwa podatkowego". Asiu, […]

International Tax Review – Women in tax leaders

05.11.2017 r.

International Tax Review ogłosił po raz kolejny wyniki rankingu Women in Tax Leaders, w którym zostały wytypowane najbardziej wpływowe kobiety w Polsce zajmujące się prawem podatkowym. Z przyjemnością informujemy, że wśród nich ponownie została wyróżniona Katarzyna Klimkiewicz-Deplano z Advicero Tax. Gratulujemy! http://www.internationaltaxreview.com/IssueArticle/3752750/Supplements/Poland.html?supplementListId=98412

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do korzystania z Newslettera. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest ADVICERO TAX SP. Z O.O.; e-mail: office@advicero.eu. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.