Nexia Day 2018 – 26.07

Data artykułu: 14 sierpnia 2018 r.

Nexia Day 2018 – 26.07

26 lipca br. świętowaliśmy międzynarodowy Nexia Day.

Nexia Day to coroczna inicjatywa orgaznizowana przez międzynarodową sięć Nexia International. Nexia International to globalna sieć niezależnych firm doradczych i księgowych posiadająca 570 biur w 100 centralnych punktach finansowych i gospodarczych świata. Poprzez sieć biur NEXIA jesteśmy w stanie zaoferować globalne wsparcie dla naszych Klientów. Podczas Nexia Day firmy zrzeszone na całym świecie poświęcają jeden dzień swojej pracy na świętowanie przynależności do sieci NEXIA. Jest to inicjatywa zachęcająca do nawiązywania bliższych realacji między różnymi krajami oraz do poprawy komunikacji i współpracy wewnątrz swoich zespołów. Każda z firm członkowskich miała wybór spośród 3 głównych wartości promowanych przez naszą sieć w których skład wchodzą:

'Budowanie trwałych relacji' (Enduring relationships),

'Skoncentrowanie na perspektywie biznesowej' (Business minded)

oraz

'Bycie dostępnym dla klientów' (Being there for clients) - wartości, którą chciała w tym dniu wesprzeć.

Advicero w związku z naszym procesem rebrandingu wybrało wartość 'Budowania trwałych relacji' (Enduring relationships). Chcieliśmy tym samym pokazać naszą radość i dumę z możliwości bycia częścią sieci NEXIA oraz świętować przy okazji naszą zmianę nazwy - Advicero Tax Nexia.

Dzień zaczęliśmy od pysznych babeczek z naszym nowym logo oraz prezentacji firmowych koszulek w naszym biurze.

Nasze wysiłki zostały również zauważone przez siedzibę Nexii w Londynie.

By wzmocnić relację zespołu oraz by móc jeszcze lepiej współpracować po powrocie do biura podzieliliśmy się na drużyny i spędziliśmy ten dzień w kręgielni HulaKula .

A po ciężkiej grze udaliśmy się na zasłużony odpoczynek.

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tej inicjatywy. Dzięki takim działaniom możemy pokazać spójność i jedność naszej grupy bez względu na to w którym miejscu na świecie się znajdujemy. Nexia Day to sposób na pozostanie w kontakcie i okazja do wymiany doświadczeń, czy problemów podatkowych występujących w poszczególnych krajach.

Kolejny #NexiaDay już za rok!

Zachęcamy również do zapoznania się z aktywnościami podjętymi przez inne firmy członkowskie: https://nexia.com/nexia-day/

#NexiaDay2018

Zobacz podobne

Spokojnych świąt!

30.03.2018 r.

Z okazji Wielkanocy życzymy Wam wesołych świąt, chwili spokoju od codziennego pędu i jak najwięcej czasu spędzonego z bliskimi 🐇 We wish you Happy Easter with your loved ones and a moment of peace from everyday rush 🐇 Zu Ostern wünschen wir Ihnen ein frohes Fest, eine Zeit der Ruhe von den alltäglichen Sachen und […]

REIT konferencja i raport, 09/2017

12.10.2017 r.

Advicero, niezależna spółka świadcząca od wielu lat wysokiej jakości usługi doradztwa podatkowego oraz księgowe dla podmiotów działających w sektorze nieruchomości, handlu detalicznego/ecommerce oraz energetyki odnawialnej została Sponsorem III edycji konferencji REIT/SRWN w praktyce. Katarzyna Klimkiewicz-Deplano, Partner w Advicero Tax wystąpi podczas Konferencji Katarzyna jest Partnerem w Advicero Tax. Jest licencjonowanym doradcą podatkowym od 2003 r., […]

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do korzystania z Newslettera. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest ADVICERO TAX SP. Z O.O.; e-mail: office@advicero.eu. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.