Katarzyna Klimkiewicz-Deplano jako prelegent na konferencji „Rozliczenia w firmie”

Data artykułu: 15 grudnia 2017 r.

Katarzyna Klimkiewicz-Deplano jako prelegent na konferencji „Rozliczenia w firmie”

W dniu 14 grudnia 2017 r. Katarzyna Klimkiewicz-Deplano z Advicero Tax wystąpiła jako prelegent na konferencji „Rozliczenia w firmie”, organizowanej przez My Company Polska.

Tematem konferencji były planowane na 2018 r. zmiany w prawie podatkowym, między innymi w podatkach dochodowych, o których mówiła Katarzyna Klimkiewicz-Deplano. Spotkanie było świetną okazją do wymiany doświadczeń oraz skorzystania z porad specjalistów.

Zobacz podobne

Nowelizacja ustawy o OZE skierowana do Senatu

14.06.2018 r.

Data otrzymania faktury, gdy odbiera ją podmiot zewnętrzny

29.05.2018 r.

Data otrzymania faktury jest jednym z czynników warunkujących możliwość skorzystania z odliczenia VAT naliczonego. Jak wynika bowiem z ustawy o VAT: prawo do obniżenia podatku należnego o kwotę podatku naliczonego powstaje w rozliczeniu za okres, w którym w odniesieniu do nabytych lub importowanych przez podatnika towarów i usług powstał obowiązek podatkowy (…) jednak nie wcześniej […]

Pozostałe wpisy autora

Archiwum bloga ADVICERO

26.08.2017 r.

Archiwalne wpisy z bloga ADVICERO dostępne są pod adresem: http://advicero.eu/blog/ Zachęcamy do czytania!

Licencja znakowa – bezpośredni związek z produkcją

23.10.2018 r.

Od 1 stycznia 2018 r. obowiązuje przepis art. 15e Ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (Ustawa z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych, Dz.U. 1992 nr 21 poz. 86 ze zm., zwana dalej: „Ustawą o CIT”), ograniczający możliwość uwzględniania w kosztach uzyskania przychodów wydatków na tzw. usługi niematerialne. Jednym […]

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do korzystania z Newslettera. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest ADVICERO TAX SP. Z O.O.; e-mail: office@advicero.eu. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.