Forum i Gala AMMC M&A – podsumowanie

Data artykułu: 29 marca 2018 r.

Forum i Gala AMMC M&A – podsumowanie

Dokładnie tydzień temu mieliśmy możliwość wzięcia udziału w Forum Asset Management Master Class Mergers & Acqusitions & Real Estate oraz 2nd corocznej Gali CEE M&A Awards odbywającej się w hotelu Intercontinental w Warszawie.

 

Forum AMMC M&A rozpoczęło się w pierwszej połowie dnia w hotelu Intercontinental, gdzie w kameralnym gronie uczestnicy mogli wymienić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi rynku nieruchomości w Polsce i na świecie. Podczas forum Partner Advicero – Sławomir Patejuk, jako jeden z panelistów musiał zmierzyć się z ciężkimi pytaniami pojawiającymi się w związku z tematem nieruchomości, a samo forum zakończyło się luźną wymianą doświadczeń między uczestnikami, a panelistami.

 

 

Wieczorem zaś odbyła się Gala wręczenia nagród CEE M&A, którą prowadzili wydawca i dyrektor M&A - Craig Smith i prezenterka - Agata Konarska. Celem Gali 2nd Annual CEE Merges and Acquisitions Awards jest uhonorowanie firm, które w znaczącym stopniu poprzez swoje działania przyczyniły się do rozwoju branży M&A w Europie Środkowo-Wschodniej. Nagrody były przyznawane w 15 różnych kategoriach. Reprezentant Advicero - Partner Sławomir Patejuk miał okazję wręczyć nagrodę dla M&A Advisory Firm🏆.

 

Jeszcze raz bardzo gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy organizatorom – Europaproperty.com za zaproszenie.

 

Po więcej informacji i zdjęć na temat forum i gali zapraszamy na stronę: http://www.ceemaawards.com/

Zobacz podobne

Advicero Tax | TAX NEWS | Czerwiec 2018

13.06.2018 r.

Wejście w życie split payment Od 1 lipca rozszerzone obowiązki w zakresie JPK dla MŚP Specjalne Strefy Ekonomiczne obejmą cały kraj Nowe zasady opodatkowania VAT bonów Skan certyfikatu rezydencji niewystarczający   Wejście w życie split payment Od 1 lipca 2018 r. wejdzie w życie do polskiego systemu VAT długo zapowiadany mechanizm podzielonej płatności. Od tego […]

Newsletter Real Estate Kwiecień 2018 r.

26.04.2018 r.

Założenia nowej koncepcji REIT Podatek minimalny zostanie zmieniony Planowane zmiany w zakresie interpretacji indywidualnych - projekt nowelizacji Ordynacji Podatkowej Sprzedaż gruntu z pozostałością budynku stanowi sprzedaż nieruchomości niezabudowanej Opodatkowanie sprzedaży nieruchomości Dopuszczenie stosowania skargi Pauliańskiej do ochrony należności publicznych – wyrok Trybunału Konstytucyjnego Moment powstania obowiązku podatkowego w VAT z tytułu reklamy na obiekcie należącym […]

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do korzystania z Newslettera. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest ADVICERO TAX SP. Z O.O.; e-mail: office@advicero.eu. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.