Forum i Gala AMMC M&A – podsumowanie

Data artykułu: 29 marca 2018 r.

Forum i Gala AMMC M&A – podsumowanie

Dokładnie tydzień temu mieliśmy możliwość wzięcia udziału w Forum Asset Management Master Class Mergers & Acqusitions & Real Estate oraz 2nd corocznej Gali CEE M&A Awards odbywającej się w hotelu Intercontinental w Warszawie.

 

Forum AMMC M&A rozpoczęło się w pierwszej połowie dnia w hotelu Intercontinental, gdzie w kameralnym gronie uczestnicy mogli wymienić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi rynku nieruchomości w Polsce i na świecie. Podczas forum Partner Advicero – Sławomir Patejuk, jako jeden z panelistów musiał zmierzyć się z ciężkimi pytaniami pojawiającymi się w związku z tematem nieruchomości, a samo forum zakończyło się luźną wymianą doświadczeń między uczestnikami, a panelistami.

 

 

Wieczorem zaś odbyła się Gala wręczenia nagród CEE M&A, którą prowadzili wydawca i dyrektor M&A - Craig Smith i prezenterka - Agata Konarska. Celem Gali 2nd Annual CEE Merges and Acquisitions Awards jest uhonorowanie firm, które w znaczącym stopniu poprzez swoje działania przyczyniły się do rozwoju branży M&A w Europie Środkowo-Wschodniej. Nagrody były przyznawane w 15 różnych kategoriach. Reprezentant Advicero - Partner Sławomir Patejuk miał okazję wręczyć nagrodę dla M&A Advisory Firm🏆.

 

Jeszcze raz bardzo gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy organizatorom – Europaproperty.com za zaproszenie.

 

Po więcej informacji i zdjęć na temat forum i gali zapraszamy na stronę: http://www.ceemaawards.com/

Zobacz podobne

Spokojnych świąt!

30.03.2018 r.

Z okazji Wielkanocy życzymy Wam wesołych świąt, chwili spokoju od codziennego pędu i jak najwięcej czasu spędzonego z bliskimi 🐇 We wish you Happy Easter with your loved ones and a moment of peace from everyday rush 🐇 Zu Ostern wünschen wir Ihnen ein frohes Fest, eine Zeit der Ruhe von den alltäglichen Sachen und […]

XIII Ogólnopolskie Forum Asset & Property & Facility Managment

27.03.2018 r.

Minął już tydzień od Forum Asset & Property & Facility Managment organizowanego przez powermeetings.eu w Warsaw Spire w Warszawie. Forum to było dedykowane profesjonalistom rynku zarządzania nieruchomościami komercyjnymi i już po raz 13 zagościło na rynku polskim. W wydarzeniu brało udział ponad 150 specjalistów, a same forum było podzielone na 3 panele. Pierwszy panel skupiał się […]

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do korzystania z Newslettera. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest ADVICERO TAX SP. Z O.O.; e-mail: office@advicero.eu. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.