Advicero w pierwszej 10-tce firm doradztwa podatkowego w 2017 roku!

Data artykułu: 17 kwietnia 2018 r.

Advicero w pierwszej 10-tce firm doradztwa podatkowego w 2017 roku!

Advicero zajęło 10-te miejsce w prestiżowym Rankingu Firm i Doradców Podatkowych organizowanym przez „Dziennik Gazetę Prawną”. Wyniki zostały ogłoszone 16 kwietnia br.  

W najnowszej edycji rankingu „Dziennika Gazety Prawnej” Advicero po raz kolejny zostało wyróżnione wśród najlepszych firm doradztwa podatkowego w Polsce w kategorii "Największa firma doradztwa podatkowego 2017" wśród średniej wielkości firm.

Advicero jest firmą działającą na rynku usług doradczych od 2012 r. W roku 2015 Advicero uzyskała pierwsze miejsce w rankingu Firm Doradztwa Podatkowego, organizowanym przez redakcję dziennika „Rzeczypospolitej”, w kategorii Największy przyrost przychodów 2014/2013. Advicero jest również częścią globalnej sieci NEXIA International, jednej z 10 największych sieci audytorskich i konsultingowych na świecie. Poprzez sieć biur NEXIA oferujemy wsparcie dla naszych Klientów również poza granicami Polski.

 

 

Zobacz podobne

Newsletter Podatkowy Styczeń 2018 r.

23.01.2018 r.

Termin na zapłatę nowego podatku od nieruchomości komercyjnych już 20 lutego APA (uprzednie porozumienia cenowe) mają ułatwić odliczanie kosztów usług niematerialnych  Zwrot nadpłaty wskutek wyroku TSUE a okres przedawnienia zobowiązania podatkowego Nowelizacja CIT już nowelizowana (ze skutkiem wstecznym) Usługi doradcze przy uldze B+R nie muszą być świadczone przez jednostkę naukową Przychód należny powstaje w momencie […]

Część interpretacji podatkowych wygaśnie

17.04.2018 r.

Ministerstwo Finansów proponuje kolejne zmiany mające zapobiegać optymalizacjom podatkowym. Do Ordynacji podatkowej wprowadzona zostanie nowa procedura dla interpretacji podatkowych dotyczących podmiotów powiązanych, tzw. „wniosek grupowy”. Zgodnie z projektem ustawy interpretacje, które dotyczą stanu faktycznego podpadającego pod wniosek grupowy wygasną z dniem wejścia w życie nowelizacji. Dotyczy to wszystkich interpretacji, nawet tych, które zostały uzyskane przed […]

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do korzystania z Newslettera. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest ADVICERO TAX SP. Z O.O.; e-mail: office@advicero.eu. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.