Advicero Tax poprowadzi warsztaty podatkowe dla studentów SGH

Data artykułu: 19 lutego 2018 r.

Advicero Tax poprowadzi warsztaty podatkowe dla studentów SGH

W ramach projektu TAXi organizowanego przez SKN Doradztwa Podatkowego SGH 28 lutego 2018 r. Advicero Tax poprowadzi warsztaty podatkowe dla studentów.

Uczestnicy spotkania mierząc się z ciekawym studium przypadku odpowiedzą na pytanie o opodatkowanie u źródła, kiedy zagraniczny kontrahent uzyskuje w Polsce przychody.

Więcej informacji pod linkiem: https://www.facebook.com/events/343585206049900/

 

 

 

 

Zobacz podobne

Advicero Tax Nexia | REAL ESTATE NEWS | Wrzesień 2018

04.09.2018 r.

Zmiany w podatku minimalnym od nieruchomości komercyjnych Opodatkowanie billboardów Planowane zmiany w ustawie o CIT na 2019 r. Rozliczanie VAT przy zaliczkach na poczet czynszu Działalność gospodarcza przy wynajmie dwudziestu mieszkań   Zmiany w podatku minimalnym od nieruchomości komercyjnych Z dniem 19 lipca 2018 r. weszła w życie nowelizacja ustaw podatkowych w zakresie podatków dochodowych, […]

Śniadanie podatkowe – Rzeczywistość podatkowa wirtualnych walut?

03.07.2018 r.

Serdecznie zapraszamy na śniadanie podatkowe ze specjalnymi gośćmi z Malty - Nexia BT pt.: Rzeczywistość podatkowa wirtualnych walut? które odbędzie się w biurze Advicero Tax w Warszawie (ul. Moniuszki 1A, 9p.) w terminie: 31 lipca 2018 r. w godzinach:  9:30 – 11:30   Podczas spotkania nasi eksperci przedstawią poniższe tematy: Podejście organów podatkowych do tematyki […]

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do korzystania z Newslettera. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest ADVICERO TAX SP. Z O.O.; e-mail: office@advicero.eu. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.